КОМП’ЮТЕРНА ВИШИВКА МЕТАЛІЗОВАНИМИ НИТКАМИ

  1. Головна
  2. /
  3. КОМП’ЮТЕРНА ВИШИВКА МЕТАЛІЗОВАНИМИ НИТКАМИ

Якісна комп’ютерна вишивка апріорі передбачає використання якісних ниток. А виробники цього необхідного для комп’ютерної вишивки компонента не втомлюються дивувати новинками. Не так давно з’явилися навіть ароматизовані нитки для вишивки, з фруктовими, квітковими і «кондитерськими» запахами. Правда, нитки призначені для ручної, а не машинної вишивки, але сама ідея досить неабияка. Уявіть, на стіні в вашому домі вишита картина – сільський пейзаж, яка пахне травами і квітами!

Асортимент, види і колірна палітра представлених сьогодні на ринку ниток для вишивки (в тому числі і комп’ютерної) різноманітністю вражає. А це дає нашим майстрам можливість вибирати хороші нитки, які підходять для того чи іншого конкретного замовлення з вишивки.
Наша фірма в Києві використовує для комп’ютерної вишивки на різних виробах нитки найвищої якості, тестує всі новинки ринку, залишаючи в роботі тільки ті види ниток, за якість і «життєстійкість» яких можна поручитися. Це, так би мовити, не предмет торгу.
Від того, наскільки хороші нитки використані для машинної вишивки і наскільки технологічно грамотно нитки підібрані під вид тканини, безпосередньо залежить результат. Навряд чи клієнт буде задоволений, якщо вишивка «провалиться» в ворс, скажімо, махрового або велюрового вироби. Або, наприклад, об’ємна вишивка після першого ж прання скукожітся. А ці «неприємності» вишивки безпосередньо залежать від ниток.

Наші фахівці в Києві, індивідуально працюючи з кожним замовленням по вишивці, враховують всі нюанси, пояснюючи плюси і мінуси кожної обраної замовником нитки. Тому неприємні сюрпризи з готовим вишитим виробом виключені.

Взагалі, вибір ниток для машинної вишивки дійсно значний. Йдеться, перш за все, про кольорову гаму. Насичені глибокі кольори, ледь помітні відтінки і півтони – все це дозволяє створювати неповторні за колоритом вишивки.
Основні і найбільш затребувані зараз в машинної вишивки нитки – шовкові (віскозні) і поліестерні.
Віскозні нитки – це багата палітра, дуже ефектний зовнішній вигляд, шовковистість і приємний блиск. Машинна вишивка віскозними нитками хороша для повсякденного одягу (якщо є бажання зробити річ оригінальної), подарункової упаковки або вишивки картини. Але при всій красі віскозне нитки все ж менш стійкі до частих впливів води і миючих засобів, ніж поліестерні (поліефірні).

До речі, ще зовсім недавно зовнішні відмінності між віскозними і поліестерними нитками для вишивки були суттєвими. Але технології на місці не стоять. І сьогодні штучні нитки для комп’ютерної вишивки майже не поступаються шовковим по насиченості колірної гами (до 300 відтінків!). І це не все. Головне – відчутні практичні переваги: ​​легко переносять постійні прання і яскраве сонце. Саме тому ці нитки активно використовують для комп’ютерної вишивки на спеціалізованому одязі (халатах, комбінезонах, футболках, бейсболках). В асортименті поліестерних ниток для машинної вишивки є і «особливо стійкі» – витримують температуру прання до 90 градусів і вплив хлору. Такими нитками зазвичай роблять вишивки логотипів на халатах медпрацівників, фармацевтів, кухарів.

Особливий шик машинної вишивки сьогодні – металізовані нитки. У Києві вишивка такими нитками з’явилася не так давно. Гарна вишивка в такому виконанні виглядає «дорого і зі смаком». А на сонці вишивка такими нитками буквально «грає» переходами кольору!

Вибір ниток для машинної вишивки часто виявляється для клієнта завданням з безліччю невідомих. Тут потрібно врахувати всі «за» і «проти», плюси і мінуси кожного виду ниток.

Але виходити, перш за все, потрібно з того, на якої тканини буде виконуватися вишивка, і як готовий виріб буде потім використовуватися. А від виду тканини залежить і застосування додаткових (і вельми важливих!) Матеріалів. Ну, наприклад, для машинної вишивки на трикотажі, махрових тканинах, кашемір, батисті обов’язково потрібна спеціальна розчинна плівка, щоб стібки вишивки правильно лягали і не стягували полотно.

Наші фахівці в Києві завжди допоможуть правильно вибрати нитки для вишивки, проконсультують в питаннях використання тканини, підкажуть оптимальні варіанти, щоб всі побажання замовника збіглися з нашими можливостями.

Дзвоніть нам сьогодні +38 050 198 07 51 або пишіть на info@promosfera.com.ua

Хочете якісну текстильну продукцію в термін, не зволікайте, звертайтеся в Промосферу!