КОМПАНІЯ «ПРОМОСФЕРА» – ЦЕ СУЧАСНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА КОМП’ЮТЕРНІЙ ВИШИВЦІ

Ми використовуємо високоякісні матеріали, сучасне обладнання та професійне програмне забезпечення, що дозволяє виробляти вишивку на всіх видах тканин, створювати креативну вишивку, відтворювати складні малюнки. У портфоліо можна ознайомитися з якістю і різноманітністю наших робіт.

Вишивальне виробництво «Промосфери» оснащено надійним високопрофесійним обладнанням ZSK Stickmaschinen GmbH німецького виробництва – одного з провідних світових лідерів з випуску вишивального обладнання.

Рівень програмного забезпечення дозволяє розробляти програми найвищої складності, з урахуванням особливостей машинної вишивки на різних матеріалах.

При створенні продукції використовуються високоякісні матеріали від провідних світових виробників. Ми вишиваємо німецькими нитками Gunold і корейськими нитками Marathon. Широка палітра кольорів і видів дозволяє досягти кращої якості і ефектного вигляду виробу.

Розробка програми для вишивки – складний трудомісткий процес, що вимагає спеціалізованих навичок. Висока кваліфікація дизайнерів-технологів компанії «Промосфера» і великий досвід роботи дозволяють створювати якісні, красиві продукти

У разі потреби ми виробляємо закупівлю готових текстильних виробів для наших клієнтів, на яких необхідно зробити вишивку. Також здійснюємо пошиття виробів з вишивкою за моделями замовника. В цьому випадку нанесення вишивки відбувається на крої.

Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта: в залежності від Ваших цілей і можливостей, порекомендуємо кращий спосіб виконання вишивки – щільність стібків, вид ниток, який найкращим чином підходить для обраного матеріалу. А кваліфіковані дизайнери запропонують кілька варіантів виконання макета або допоможуть з розробкою дизайну під Вашу ідею.

Наша команда

Наші фахівці пишаються своєю роботою і завжди налаштовані на кращий результат

наші Клієнти надихають нас на надання кращого Сервісу

Ще не стали наш клієнтом? Ми допоможемо Вам вирішити Ваші завдання!