Сучасне обладнання і програмне забезпечення, високоякісні матеріали і багатий досвід майстрів компанії «Промосфера» дозволяє виробляти різні види вишивок і виробів:

вышивка текстиля от Вертекс

комп’ютерна вишивка на готових текстильних виробах:

найпоширеніший спосіб нанесення зображень на різні види тканин. Бейсболки, футболки, корпоративна та спецодяг, рушники, шарфи, шапки, постільна білизна, штори, халати, куртки, толстовки, серветки, скатертини і т.д. Зображення наноситься на різні деталі виробів – спину, рукав, груди, нижню частину.

important_devices

комп’ютерна вишивка на крої:

використовується при виробництві особливо складних малюнків, а також для виробів, в яких вишивка виконується по з’єднує шву. Для досягнення оптимізації термінів, також краще виконувати вишивку на крої, оскільки це дозволяє економити час, необхідний для роботи з готовими виробами

local_play

комп’ютерна вишивка шевронів, гербів, вимпелів:

довгий термін експлуатації і легкість приєднання роблять шеврони одним з найпопулярніших способів вишивки. Широко використовуються для декорування корпоративного одягу, спецодягу, військової і спортивної форми. Шеврон може кріпитися до одягу за допомогою термоплівки або текстильної застібки (липучці). При виробництві гербів і вимпелів часто використовують металізовані нитки способом 3D (об’ємне) вишивки, а в якості основного матеріалу, такі тканини, як оксамит і атлас.

verified_user

Вишивка аплікації:

зображення створюється з шматочків тканини різної якості, кольору і форми. Такий спосіб підходить для нанесення на одяг, головні убори, предмети інтер’єру, аксесуари. Як накладний матеріал використовують таку тканину як сукно, драп, фетр, оксамит і ін., так і шкіру. Особливо аплікації використовуються для декорування дитячого одягу

phone_iphone

комп’ютерна вишивка металізованими нитками:

вишивка золотими і срібними нитками надає виробу особливо розкішний вигляд.

trending_up

комп’ютерна вишивка сувенірів:

широкі можливості машинної вишивки дозволяють втілити в життя найоригінальніші ідеї. За допомогою вишивки будь-який виріб може перетворитися в унікальний і ефектний подарунок до свята. Ексклюзивність та невеликі терміни виготовлення допомагають зробити вибір на користь такого подарунка.

polymer

комп’ютерна вишивка картин, панно, портретів:

з’явилася порівняно недавно, але за короткий термін популярність комп’ютерної вишивки картин, портретів стрімко зросла. Яскравість і точність зображення, висока якість гарантують створення оригінального, незабутнього подарунка або прикраси для Вашого будинку.

Дзвоніть нам сьогодні +38 050 198 07 51 або пишіть на info@promosfera.com.ua

Хочете якісну текстильну вишивку на Вашу продукцію в термін, не зволікайте, звертайтеся в Промосферу!