Машинна комп’ютерна вишивка: ціна, купити, замовити

  1. Головна
  2. Машинна комп’ютерна вишивка: ціна, купити, замовити

Ми пропонуємо Вашій увазі послугу комп’ютерної, машинної вишивки

Машинна вишивка це швидкий спосіб вишити Ваш логотип на будь-якому вигляді одягу, таким чином перетворивши його в брендовану одяг.

Сучасне обладнання і програмне забезпечення, високоякісні матеріали і багаторічний досвід компанії Вертекс дозволить запропонувати на вибір будь-який з варіантів вишивки:
комп’ютерна вишивка на готових текстильних виробах: найпоширеніший спосіб нанесення зображень на різні види виробів з різних тканин. Реглани та футболки з трикотажу, бейсболки з натурального котону і синтетичних тканин, корпоративна та спецодяг, махрові рушники і халати, в’язані шарфи і шапки, постільна бель, куртки і ветровки з плащових тканин і болоньи, серветки і скатертини і т.д.
комп’ютерна вишивка на крої: використовується при виробництві особливо складних малюнків, а також для виробів, в яких вишивка виконується по з’єднує шву. Вишивка на крої дозволяє оптимізувати терміни виконання замовлення і знизити його вартість.
комп’ютерна вишивка шевронів, гербів, вимпелів: шеврони широко використовуються для корпоративного одягу, спецодягу, військової і спортивної форми. Шеврон може кріпитися до одягу за допомогою термоплівки.
текстильної застібки (липучці) або його можна пришити. При виробництві гербів і вимпелів часто використовують металізовані нитки, а в якості основного матеріалу, такі тканини, як оксамит і атлас.
аплікація: зображення створюється з шматочків тканини різної якості, кольору і форми. Такий спосіб підходить для нанесення на одяг, головні убори, сумки, предмети інтер’єру, аксесуари. Як матеріал можна використовувати практично будь-яку тканину. Приватно аплікації використовуються для декорування дитячого одягу і аксесуарів.
комп’ютерна вишивка металізованими нитками: вишивка золотими і срібними нитками з люриксом надає виробу презентабельний і дорогий вид.
комп’ютерна вишивка сувенірів: широкі можливості машинної вишивки дозволяють втілити в життя найоригінальніші ідеї. За допомогою вишивки будь-який виріб може перетворитися в унікальний і ефектний подарунок до свята.
комп’ютерна вишивка картин, панно, портретів: з’явилася порівняно недавно, але за короткий термін популярність комп’ютерної вишивки картин, портретів стрімко зросла. Яскравість і точність зображення, висока якість гарантують створення оригінального, незабутнього подарунка або прикраси для Вашого будинку.

Дзвоніть нам сьогодні +38 050 198 07 51 або пишіть на info@verteksua.com

Хочете якісну текстильну продукцію якнайшвидше? Не зволікайте, звертайтеся в Промосферу!